Uus Partner kaubik

Alates 24 400 €

Juba enam kui 20 aastat tarbesõidukite klassis karastunud PEUGEOT Partner avab teile uue põlvkonna mudeli, mille juures kaasaegsete sõiduautodega võrdväärsed mugavused ja sõiduomadused.

UUS PEUGEOT PARTNER, AASTA KAUBIK 2019

Uus PEUGEOT PARTNER pärjati kolmapäeval, 19. septembril Hannoveris rahvusvaheliselt Aasta kaubik 2019 tiitliga. See auhind näitab PEUGEOT meeskonna pühendumust margikohase arengustrateegia kavandamisel. See mainekas auhind omistati juba enne uue PEUGEOT PARTNERI tegeliku turustamise algust, mis prognoositavalt saab toimuma paari nädala pärast. Uus PEUGEOT PARTNER on PEUGEOT’l juba viies Aasta Kaubik alates 1992. aastast, kui seda auhinda jagama hakati. Uus PEUGEOT PARTNER õhutab ambitsioone võtta ette ja tulla toime ka muidu võimatuna näivaga. Rahvusvahelist „Aasta Kaubiku” auhinda antakse välja aastast 1992. Žürii moodustasid 25 ajakirjanikust ning autoajakirjade sõltumatust väljaandjast koosnev, tarbesõidukitele (LCV) spetsialiseerunud Euroopa paneel.


VALIGE OMA UUS PARTNER VASTAVALT OMA VAJADUSTELE

Kõik ärivaldkonnad on oma otstarbekohaste vajadustega. Vastamaks erinevate klientide vajadustele alates vabakutselistest kuni autopargi haldajateni välja on uus PEUGEOT Partner saadaval mitmes mudeliversioonis, mille hulgast leiate kindlasti just enda vajadustele vastava.

Pikad tunnid

Teie sõiduk kui teie liikuv kontor Teie igapäevased vajadused:

 • Mugav iste
 • Ühenduvus
 • Mirror Screen tehnoloogia
 • Pööratav kirjutustasapind
 • Ruumikad panipaigad
Soovitatud mudeliversioon: BUSINESS

Pikad vahemaad

Läbite pikki vahemaid Teie igapäevased vajadused:

 • Juhiabid ja manööverdusabid
 • Elektriline käsipidur
 • PEUGEOT i-COCKPIT®
 • Panoraamvaatega tagurduskaamera
 • Tõhusad mootorid ja 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast
Soovitatud mudeliversioon: BUSINESS

Raskesti läbitav tee

Sõidate raskesti läbitavatel pinnastel Teie igapäevased vajadused:

 • Kõrgendatud kliirens ja suured rattad M+S rehvidega
 • Karterikaitse
 • Parem haarduvus Advanced Grip Control täiustatud veojõu kontrolli funktsiooni toimel
 • Kolmene istekoht ees
 • Laadimispind plastkattega
 • Kasulik koormus 1000 kg
 • Eraldi valgustus laadimisruumis
Soovitatud mudeliversioon: GRIP

Kuni viis inimest

Nii inimeste kui ka kaupade vedamiseks Teie igapäevased vajadused:

 • Moduleeritavus kuni viie inimese veoks
 • Mugav iste
 • Täiendav põlveruum teise istmerea piirkonnas
 • Kasulik pikkus kuni 3,5 meetrit
Soovitatud mudeliversioon: TEAM

Rasked koormad

Raskete koormate vedamiseks Teie igapäevased vajadused:

 • Kasuliku koormuse kandevõime kuni 1000 kg
 • Ülekoormuse hoiatus
 • Laadimisruumi pakett
 • Kuni kahe euroaluse laadimiseks alates mudeliversioonist STANDARD.
Soovitatud mudeliversioon: BUSINESS L1 , 1000 kg

Vajate ruumikust

Mahtlasti transportimiseks Teie igapäevased vajadused:

 • Kasulik laadimisruum: kuni 3,9 m3
 • Kasulik pikkus: kuni 2,15 m
 • Pikendatud kabiin
 • Panoraamvaatega tagurduskaamera
 • Ülekoormuse hoiatus
Soovitatud mudeliversioon: BUSINESS , L2

Kohandatud

Kohandatud vastavalt kliendi vajadustele PRO mudeliversioonide korral on sõiduki baasmudel valmiduses kohandamiseks vastavalt kliendi otstarbekohastele vajadustele.

EUGEOT i-Cockpit® UUS VIIS TÖÖ TEGEMISEKS

Põhivarustuses PEUGEOT i-Cockpit® , mis on otseselt inspireeritud PEUGEOT margi sõiduautodest ja linnamaasturitest: kaasaegne disain, mis ühendab endas pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava näidikuteploki, kompaktse rooli ja suure, 8’’ puuteekraani, pakkudes teile lisaks tarbesõidukite kategoorias enneolematult ergonoomilisele juhtimisasendile veel ka suurt kasutusmugavust. Tarbesõidukite kategoorias enneolematud mugavused võimaldavad teile uue PEUGEOT Partneri kasutamise oma liikuvkontorina. Tänu BUSINESS mudeliversiooni spetsiaalsele heliisolatsioonile on teil lõpuks ometi võimalus oma telefonikõnede tegemiseks ümbritsetuna suurest rahust ja vaikusest, ilma oma nutitelefoni eemaldamise vajaduseta induktiivlaadijast i. Kuni kolme istekohaga Multi-Flex iste võimaldab tänu üles klapitavale seljatoele laadimisruumi pikkuse suurendamise. Käepäraselt soovitud asendisse reguleeritav lauakei võimaldab koos 230V voolupistiku selle kasutamise arvutilauanai.

SURROUND VAADE

Uue PEUGEOT Partneriga olete esimeste seas, kellel avaneb võimalus Surround Rear Visioni kasutamiseks. Viimase põlvkonna juhiabi lihtsustab juhtimist ja muudab manöövrid turvaliseks, võimaldades teile ülevaate ümbritsevast seda ka ilma akendeni küünitamata. See ADASi võimaldab pildi kuvamise ekraanilei, kahe kaamera toimel i, sõidukit ümbritsevast, mis kinnise furgooni või vaheseina tõttu jääks muidu märkamata. Sellel süsteemil on kolm alamfunktsiooni: Kaasreisijapoolse külje vaade ülevaate saamiseks paremal küljel ja pimenurgas toimuvast. Kaugvaate funktsioon, mis imiteerib tahavaatepeeglit . Tagurduskaamera funktsioon vahetult sõiduki taga toimuva jälgimiseks ja manöövrite lihtsustamiseks, näidates teile sõiduki laiuse lahtiliigendatud küljepeeglitega distantsidena 30 cm, 1 m ja 2 m pamperitest, teie sõiduki pöördenurga olenevalt rooli väljapööratud asendist, näidates ühtviisi ära ka tagauste avamisraadiuse i. Surround Rear Vision süsteemiga ei tule teil enam valida oma turvalisuse, parema vaatevälja veetava koorma, mille väärtus võib vabalt ületada sõiduki enda väärtust ja täiendava ohutuse i vahel. Võite valida nüüd täiesti kinnise furgooni i akendega mudeliversiooni ees.

ÜLEKOORMUSE HOIATUS

Ainsana tarbesõidukite segmendis on uus PEUGEOT Partner saadaval varustatuna ka kandevõime ületamise eest hoiatava süsteemiga ülekoormusindikaator i. See seisneb innovaatilises pardafunktsioonis juhi teavitamiseks suurima lubatud kandevõime ületamisest i; seda nii täismassi kui ka teljemassi (esi- ja tagasisild) osas. Funktsioonil on kolm eesmärki: Hoida ära sõiduki ülekoormamine (millega kaasneb juhitavuse ja pidurdamise halvenemine ning rehvi lõhkemise ja enneaegse läbikulumise oht jne) Vastata teie põhjendatud ootustele klientide turvalisuse osas ja eeskätt suurtes autoparkides töötervishoidu ja tööohutust puudutavas osas. Hoida ära trahvid ülekoormatud sõidukiga liiklemise eest.

UUE PEUGEOT PARTNERI ÜMBEREHITUSE VÕIMALUSED

Võimalused vastamiseks kõikidele erisoovidele Täiemahuline valik otstarbekohaseid ümberehitusi koos töökindlate ja funktsionaalsete võimalustega väga suurel hulgal pakutavana meie, sõidukikerede ümberehitusi teostatavate partnerettevõtete poolt. Ümberehituste tegemiseks hästi sobiva disainiga põhimik võimaldab meie partneritel sõidukite ümberehitamise vastamaks meie, üha kasvavale hulgale otstarbekohaste vajadustega klientide nõudmistele. Uuel PEUGEOT PARTNERil on pakkuda otstarbekohaseid lahendusi vastavalt kõikide ametite vajadustele alates torumehest ja floristist kuni toitlustajate ja kulleriteni välja.

MILLINE ON TEIE PARTNER KAUBIKU KESKMINE KÜTUSEKULU*?

Täpsema teabe pakkumise eesmärgil oma klientidele võimaldab Peugeot teile juurdepääsu sõltumatule kütusekulu arvestusele reaalajas*. *Keskmine kütusekulu hinnanguliselt tuginevalt sõiduki tegelikule kasutusele ja tuletatuna mõõteprotokollist saadavatest andmetest või arvutatuna välja nende andmete alusel. Hinnangud on informatiivsed ning tulevad esitamisele üksnes juhi teadlikkuse tõstmise eesmärgil, võides muutuda sõltuvalt tegelikest kasutustingimustest. Hinnangud on täiesti sõltumatud ametlikest EL kütusekulu numbrilistest väärtustest (ainsad ametlikud väärtused) ning sõltuvad protokolli eeldustest ja tingimustest. Seega neil üldine väärtus puudub. Mõõteprotokoll on leitav PSA Group kontserni veebilehelt,www.groupe-psa.com.

GALERII

VAATA VEEL