Expert Combi

Alates 51 200 €

Uuel PEUGEOT Expert Combi mudelil on olemas kõik selleks, et teie reisijatunneksid ennast sõidu ajal ohutult ja mugavalt. Selle mudeli kaasaegsete mootorite jõul on teil alati võimalus lisada mugavusele veel ka dünaamilisuse element.

Vastupidav ja funktsionaalne uus PEUGEOT Expert Combi on saadaval kolmes erinevas pikkuses: Standard (4,95 m), Long (5,30 m) ja täiesti uus, kõigest 4,60 m pikk Compact mudeliversioon. Põhjalikult läbimõeldud PEUGEOT Expert Combi pakub hulgaliselt istmete konfiguratsioone optimaalse mugavuse saavutamiseks kõikide reisijate jaoks. Omas klassis ainsana on Compact mudeliversiooni reisijateruumis ruumi lausa üheksale inimesele. Nautige muretut sõitu linnaliikluses muretsemata seejuures parklate 1,90 m kõrgusepiirangute pärast. i. PEUGEOT Expert Combi on saadaval tagaluugiga ning 50/50 suhtes akendega tagaustegai. Pagasi laadimine pakiruumi on lihtsam kui kunagi varem!


SUUREM MODULEERITAVUS ANNAB ROHKEM VÕIMALUSI

Uue PEUGEOT Expert Combi reisijateruumis paistab eriti silma ligipääsu mugavus kolmandale istmereale. Istme kokkuliigendamine toimub vaid ühe liigutsusega ja sellega avaneb avar ligipääs tagumisele istmereale.

Täies mahus eemaldatavate tagaistmetega Peugeot Expert Combi on saadaval erinevates konfiguratsioonides, sealhulgas:
•  Kahene resisijaiste i
• Eraldi esiistmed ja sõltumatu iste teises istmereas i
• Sõltumatu iste teises istmereasi ja ühes tükis iste kolmandas istmereas i
• TEP (plastikuga tekstiil) istmekattedi reisijateruumi tõhusamaks ja hõlpsamaks hooldamiseks 

PEUGEOT Expert Combi esitleb oma uut platvormi, mis on kohandatud EMP2 moduleeritava platvormiga. Kõrgetasemelise sõidumugavuse, kvaliteedi ja tõhususe kombinatsiooni abil on tagatud kõikide reisijate optimaalne mugavus. PEUGEOT Expert Combi roolis kogete 95 kuni 180-hj ja 400-Nm BlueHDi mootorite ning uue EAT8i automaatkäigukasti jõul sõidu märkimisväärset dünaamilisust. Lisaks muule võite arvestada veel ka kokkuhoiuga oma klassi madalaimast kütusekulust ja heitmekogustest, samuti kulutõhususest kasutamisel hooldusintervallidega 40 000 km või 2 aastat.


Uus PEUGEOT Expert on saadaval uute tõhusate tehnoloogiatega, sealhulgas viie BlueHDi Euro 6* diiselmootoriga. Ühendades omavahel eksklusiivsel viisil valikulist katalüüsreduktsiooni (SCR) ja lisaainega tahmaosakeste filtrit, võimaldab BlueHDi tehnoloogia vähendada lämmastikoksiidi ja CO2 heitmete* hulka kuni 90%. PEUGEOT Experti ülalpidamiskulud on madalad eelkõige tänu optimeeritud kütusekulule ja madalatele hoolduskuludele. * Euro 6 on Euroopas kehtiv norm, mille eesmärgiks on heitmetaseme vähendamine.


VAATA VEEL