Uus 508 SW

Alates 38 100 €

Avastage uus PEUGEOT 508 SW: universaalkerega, meeldejääva väljanägemisega mudel, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universaali ruumikus ning kupee sportlikkus koos premium klassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

PIIRE NIHUTAV UNIVERSAALKEREGA MUDEL

Vabastage oma meeled. Oma voolujoonelise kuid sportliku stiiliga, jõulise kontuuri, väljendusrikka iluvõre ning 19-tollistei velgedega on uus PEUGEOT 508 SW kaasaegse, ühtviisi nii malbe kui ka sportliku elegantsi musternäidis. Tagaosas toovad sportlikkuse esile kroomitud, kahe toruga summutiotsadi ning läikivmusta dekoratiivribaga on ühildatud uus, ainukordse 3D efektiga täis LED tulederibai.

LIHTSALT ERAKORDNE

Kõige aluseks on kontseptsioon ja teostus. Kontseptsiooni lähtekohtadeks on kompromissitu esteetilisus ja praktilisus, millele tuginevalt loodi universaalkerega mudel, mis on meeldejääva disainiga ja milles on ühendatud tippklassi mugavus, SW ruumikus, kupee sportlikkus jne. Kuid ennekõike iseloomustab seda autot täiuslikkus igas elemendis.

KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

Juhikoht tulevikust. Oma kompaktse rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava head-up näidikuteplokiga ja puutetundliku 10” HD ekraanigai on uue, tippklassi PEUGEOT 508 SW mudeli i-Cockpit® juhikeskond ülimalt ergonoomiline ning pakub enneolematuid sõiduelamusi. Võtke koht sisse ja tundke rõõmu AGRi, kogu selja massaažifunktsiooniga istmetesti ning Hi-Fi FOCALi puhtast ja perfektsest helist.

KÕRGENDATUD REAALSUSTAJU TEIE VAATEVÄLJAS

Teravdatud nähtavus. Infrapunakaameraga varustatud Night Visioni tehnoloogia hõlbustab jalakäijate või loomade märkamist teel. Koos juhiabidega nagu Full Park Assisti parkimisabi, adaptatiivne püsikiiruse hoidja koos Stop & Goi funktsiooniga ja sõiduraja hoidmise süsteemi, on sõiduk käsitletav sisuliselt isejuhtivana.

RUUMIKUS TEIE KÄSUTUSES

Palju kasulikku ruumi. Mootori jõul liikuva, käed vabad tagaluugigai, madala laadimislävega ja kõrge koorma turvavõrgugai varustatud pagasiruum on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Optimaalse ruumijaotusega ja paljude panipaikadega salongis on PEUGEOT 508 SW mudelis varasemast kordades rohkem praktilisi võimalusi asjade käepäraseks paigutamiseks sõidukis.

TEE ON TEIE PÄRALT

Pange paika oma liikumisteekond. Uus, universaalkerega PEUGEOT 508 SW tippklassi mudel tagab sujuva sõidu ja kõrgklassi teelpüsivuse tänu reguleeritavale vedrustuselei. Tõhusad PureTech ja BlueHDi €6.2 mootorid koos EAT8 automaatkäigukastiga tagavad maksimaalse sõidurõõmu ja enneolematu juhtimiskogemuse.

VAATA VEEL