508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Alates 71 500 €

TAAS KORD TEERAJAJA ROLLIS

360 hj - 520 Nm
Koguvõimsus - Maksimaalne väändemoment
5,2 sekundit
kiirendus 0 -100 km/h
46 g/km CO2 
COkombineeritud heitmekogus(WLTP)

Laske end haarata PEUGEOT’ poolt jõudlusnäitajate peatükis puhuma pandud uutest tuultest.
Nautige iga hetke  ja väljendage oma uuendusmeelsust uue 508 sedaani või 508 SW universaalkerega PEUGEOT SPORT ENGINEERED sõiduki roolis ning tundke rõõmu ülimalt sportlikest sõiduomadustest vähese heitmekoguse juures, mida võimaldab teile PEUGEOT SPORT ENGINEERED kaubamärki kandev uus, kõrgete jõudlusnäitajatega ja elektri jõul liikuvate mudelite valik.

Full sensation experience*

*Naudinguterohke kogemus. Tundke rõõmu jõudlusest inspireeritud esteetilisusest. Täiesti uute, jõudlusnäitajate peatükis uute tuulte ajajärgu saabumist rõhutavate stilistiliste lahendustega uusi PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeleid iseloomustavad ühtviisi nii nende jõuline kui ka meeliköitev disain, mida rõhutavad eeskätt selle sõiduki muskliliselt punnis pamperid, sportlikus konfiguratsioonis karbid ja laiendatud rööbe uute 20-tolliste eriseeria velgedega. Uus ikooniline, õhuliste musta värvi liistudega, püstsuunalise asetusega tiivakestega ja muude aerodünaamiliste omadustega iluvõre kõnelevad kõik selgelt masina dünaamiliste geenide tõhususe keelt. Nende mudelite tõupuhta joonega, aerodünaamilise ja pealehakkamisest pakatava disaini nägusust rõhutab veelgi uus „seleenhall“ eriseeria värvilahendus maitseka pärlmutterläikega vaheldumisi elujõulisust pulbitseva „krüptoniit“ värvilahendusega.

Nauding sõitmisest sõidukiga nagu ulmefilmist

Võtke koht sisse PEUGEOT i-COCKPIT® juhikohal ning kogege juhtimisega ja autosõiduga kaasnevat sõidurõõmu täiesti uutes mõõtmetes. Selle sõiduki kompaktse ja perfektselt kätte sobituva rooliga sooritate kõik manöövrid ülima täpsusega, samas kui uus, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näiduplokk võimaldab teile kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise silmade kõrgusele. Asetage oma nutitelefon laadijassei keskkonsoolil ning tundke rõõmu stressivabast sõidust ühenduvusega ja häältuvastuse toega 3D naviseadme toel ning tänu TomTom® teenustele, mis võimaldavad kogu, teekonnal vajaliku liiklusinfo edastamise teile reaalajasi.

UUENENUD NÄIDUPLOKK JA MAHTUVUSLIK EKRAAN

Intuitiivselt silma all ja käeulatuses paiknevad liidesed võimaldavad teile suhtlemise juhtimise ajal ilma tähelepanu liikluses toimuvalt ära pööramata.
PEUGEOT SPORT ENGINEERED tooteliini eriseeria kujundusega, 12,3-tolline pilku teel pööramata jälgimist võimaldav näiduplokk ja 10-tolline mahtuvuslik HD puuteekraan on isikukohastatavad ja võimaldavad kuvapildi näiteks tahhomeetri või energiavoogude näidust, parema ülevaate saamiseks kasutatavate jõuallikate talitlustest.
Sportrežiimis lülitub liides mootori digitaalse heli- ja värvipildi kuvamisele, mis ei jäta kahtlust viibimisest tõelise sportauto pardal.

Hi-Fi PREMIUM FOCAL® TIPPKLASSI HELISÜSTEEM

Hellitage oma kõrvu Hi-Fi Premium FOCAL® helisüsteemi täiusliku kõlaga.
See audiosüsteem tagab heli puhta ja täpse taasesituse ka kõige nõudlikuma melomaani jaoks. Kõrgkvaliteetse Hi-Fi, rikka, puhta ja dünaamilise helipildi saavutamiseks salongis on reisijateruumi paigaldatud otstarbekohase paigutusega 10 kõlarit, seal hulgas keskkanal, 4 tweeterit, 4 wooferit ja subwoofer
 

‘CONFORT FIT’ ISTMED

Võtke mugavalt sisse koht kehale optimaalse toestuse tagavatel „confort-fit” eriseeria istmetel, mis on reguleeritavad, istmesoojendusega ja massaažifunktsiooniga, ning tundke rõõmu väljapeetud disainiga ning šikkide materjalide kasutamisel loodud hubase atmosfääri võludest.
Istmed on eriseeria polstriga, mis on segu Alcantarast, tekstiilist ja Nappa Mistral nahast koos maitseka, krüptoniit ja tramontaan värvilahendusega topeltpistega palistusega.
Salongi premium-klassi sisust annavad kohe ukse avamisel aimu PEUGEOT SPORT ENGINEERED kirjadega lävepakud ning salongi kõik sisustuselemendid alates armatuurlauast, jätkates küünarnukitugedega ja kuni põrandakateteni välja toovad esile sellele uuele tooteliinile iseloomuliku elegantsi ja sportlikkuse.

ERISEERIA ROOL

Võtke mugavalt haare kompaktsest ja ülimugavalt kätte istuvast, perforeeritud nahkkattega ja krüptoniitpistega topeltõmblustega roolist, mille alaosas toretseb läikivmustal liistul PEUGEOT SPORT ENGINEERED logo kiskja küünisejälgede imitatsiooniga.

Laske valla kõik oma meeled …

High efficiency*

*Ülim jõudlus. Hübriidi mitmekülgsus ja kõrgjõudlusega mootori tõhusus teie käsutuses! Tegeliku koguvõimsusega 360 hobujõudu, mis saavutatakse kahe elektrimootori ja ühe sisepõlemismootori kombinatsiooni jõul ning kahe energiaallika ja nelikveolise veoskeemi toimel, on uued PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeliversioonid erakordselt tõhusa haarduvusega ning tagavad ülima erksuse ja enneolematu kiirenduse maksimaalse väändemomendiga 520 Nm. See ülim jõudlus ühendab endas hübriidi eelised igapäevaselt kasutatava võimsusega ning võimaldab läbisõiduulatuse elektrilisel sõidurežiimil 42 km (WLTP järgi mõõdetuna).

OPTIMAALNE VÕIMSUS KOLME MOOTORI JÕUL

PEUGEOT SPORT oskusteave veermiku, kere ja mootorite koosluse juurutamisel võimaldasid kolme, Euro 6/d mootori kasutuselevõtmise tegeliku koguvõimsusega 360 hj ja maksimaalse kombineeritud väändemomendiga 520 Nm salongi mugavuse ja pagasiruumi mahutavuse arvelt järeleandmisi tegemata:

- 200-hj PureTech bensiinimootor
- 81-kW / 110-hj maksimaalse võimsusega elektrimootor sõiduki esiosas kombinatsioonis elektrilise lülitusega, 8-käigulise automaatkäigukastiga
- 83-kW / 113-hj maksimaalse võimsusega elektrimootor sõiduki tagaosas

Kütusekuluga kombineeritud sõidutsükli korral 2,03 l/100 km (WLTP järgi mõõdetuna).
CO2 heitmekogused on 46g/km (WLTP järgi mõõdetuna).
Elektrilisel sõidurežiimil CO2 heitmeid ei teki.

Peugeot sport inside*

* PEUGEOT SPORT seestpoolt.
Uued tuuled jõudluse peatükis.
PEUGEOT SPORT ENGINEERED uue tooteliini juurutamisel on pandud mängu PEUGEOT SPORT kogu oskusteave hübriidtehnoloogiate valdkonnas ning selle tulemusena on nüüd teie käsutuses enneolematu erksusega, ülimalt dünaamiline ja tohutut sõidurõõmu pakkuv sõiduk.
PEUGEOT SPORT ENGINEERED uut tooteliini iseloomustab täiuslik kombinatsioon sportlikkuse ja vähestel heitmekogustel töötavate tehnoloogiate vahel, millega on pandud puhuma uued vooruslikud tuuled jõudlusnäitajate peatükis.

Uusi, ülitõhusale raamile ehitatud, 20-tollistel sportvelgedele toestatud ning ülitõhusate piduritega ning sisepõlemismootori ja elektrimootori ressursi täiemahuliseks ärakasutamiseks optimeeritud seadistustega PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeliversioone iseloomustab erakordne sportlikkus:

  • Kiirendus 0 kuni 100 km/h 5,2 sekundiga
  • Kiirendus 80 kuni 120 km/h 3 sekundiga
  • Üks kilomeeter kohaltstardiga 24,5 sekundiga
  • Maksimaalne kiirus on piiratud 250 km/h, kasutamiseks teedel kus see on lubatud,
  • Koguvõimsus on 360 hj ja maksimaalne väändemoment on 520 Nm.
     

LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Läbisõiduulatus elektri jõul 42 km (wltp)

Uute, PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeliversioonide liitiumioonakude mahutavus võimaldab teile läbisõiduulatuse puhtalt elektri jõul kuni 42 km WLTP tüübikinnituse protokolli järgi mõõdetuna.
WLTP protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

LÄBISÕIDUULATUSE OPTIMEERIMINE

Teie sõidu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele on teil valida viie sõidurežiimi vahel, millest neli on hübriidid (Confort, Sport, Hybrid) ja 1 on sõidurežiim elektri jõul:
- Electric sõidurežiim võimaldab tänu optimeeritud akule sõitmise elektri jõul kiirusel kuni 130 km/h läbisõiduulatusega kuni 42 km, võimaldades teile muuhulgas sõitmise linnades ja linnastutes sisepõlemismootoriga sõidukite liiklusele keelatud aladel
- 4WD nelikvedu tagab optimaalse haarduvuse ja teelpüsivuse ka kehvema haarduvusega teedel.
- Sportrežiimis ühendatakse sisepõlemismootori ja elektrimootorite võimsusvaru, millega on tagatud sõiduki ülim erksus ja kohene kiirendus vajutamisel gaasipedaalile.
- Hybrid sõidurežiimis kulgeb sõit vaheldumisi elektrimootori ja sisepõlemismootori jõul mõlema energiaallika optimaalseks ärakasutamiseks
- Confort mugavusrežiimis kulgeb sõit sarnaselt hübriidrežiimiga, kuid seda mitmekülgsema kasutuse võimaldamiseks vedrustuse pehmema seadistuse juures.

LÄBISÕIDUULATUSE SUURENDAMINE PIDURDAMISEL

See ülimalt energiatõhus regeneratiivne ‘i-Booster’ pidurdussüsteem võimaldab seonduvalt pidurdamiste või mahakiirendustega vabaneva energia salvestamise või energia genereerimise kõrgepingeaku osaliseks laadimiseks.
Lisaks vabaneva elektrienergia salvestamisele on seda, hübriidsõidukite jaoks väljatöötatud ‘i-booster’ süsteemi PEUGEOT SPORT poolt optimeeritud tagamaks pidurdustõhususe nelja, vastupidava ja töökindla pidurikolvi jõul ka kõige sportlikumate sõiduvõtete korral.

LAADIMINE ELUKOHAS JA TÖÖKOHAL

Teil on võimalus oma uue PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW aku täiemahuliseks täislaadimiseks:
- tavapärasest vooluvõtupesast (8A, 220V) 6 tunni ja 30 minutiga
- Green’up® tüüpi jõuvõtupesast (14A, 220V) 3 tunni ja 30 minutiga
Lisaks on teil võimalus akude laadimiseks kiirendatud korras ning täiesti ohutult Wall Box laadimiskilbi kasutamisel: täislaadimine 7,4kW Wall Box laadimiskilbi kasutamisel kestab vaid 1 tunni ja 30 minutit.
PEUGEOT on oma klientidele abiks Wall Box laadimiskilbi paigaldamisel kliendi elukohta koostöös oma äripartneriga ZEborne.
Laadimispunkti paigaldamiseks on võimalik taotleda riigipoolset abi toetuste või maksusoodustuste näol.

LAADIMINE AVALIKES LAADIMISJAAMADES

Teie hübriidsõiduki laadimiseks on saadaval ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga üle kogu Euroopa.
PEUGEOT’ soovitab teil registreeruda mobiilirakenduse kasutamisel Free2Move Services teenuste Charge My Car pakkumisega, mis hõlbustab teile juurdepääsu oma ulatuslikule avalike laadimisjaamade võrgustikule.
Charge My Car ja selle laadimiskaardiga on teile avatud hõlbus juurdepääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimisjaamaga üle kogu Euroopa.

SPETSIAALSELT PISTIKHÜBRIIDI JAOKS VÄLJATÖÖTATUD TEENUSED

Vabam kui kunagi varem

Tänu MyPEUGEOT ja Free2Move Services poolt pakutavatele teenustele olete te oma elektriautoga seonduva haldamisel vabam kui kunagi varem.

REMOTE CONTROLS

Hallake ja plaanige sõiduki laadimist otse oma nutitelefonist. Ühtviisi on teil võimalus soovitud salongitemperatuuri tellimiseks.

Charge My Car

Tänu Free2Move Services laadimisjaamade võrgustikule planeerite oma teekonnad elektrisõidukile täiesti murevabalt.

MYPEUGEOT® RAKENDUS

Teie sõiduki funktsioonide kaugjuhtimine

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele:
- Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
- Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
- Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
- Hallake vaevatult uued PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW akude laadimislülitusi ja reguleerige temperatuuri salongis
- Teil on võimalus laadimislülituste tegemiseks ja laadimisaegade planeerimiseks soodustariifide ärakasutamise eesmärgil vahetult teie nutitelefonist

UURI LISAKS

Uus peugeot sport engineered 508

Uus peugeot sport engineered 508 sw