Traveller

Alates 55 500 €

PEUGEOT TRAVELLER

Nautige reisimist uue, luksusliku ja avara PEUGEOT Traveller mahtuniversaaliga. Uuenduslik disain, Euro 6 BlueHDI mootorid, elegants ja maksimaalne mugavus töötavad üheskoos, et tagada rahulik ja mugav sõit.

KAASAEGNE JA LUKSUSLIK

Nautige reisimist uue, luksusliku ja avara PEUGEOT Traveller mahtuniversaaliga. Kaasaegne ja elegantne siluett pakub ruumikat ja luksuslikku sisemust, kus kõik on loodud teie mugavust silmas pidades. See mugav ja lõbus mahtuniversaal teab, kuidas eristuda teistest. Oma uue vertikaalse iluvõre, LED valgustuse ja ksenoon-esituledega kiirgab PEUGEOT Travelleri enesekindel disain jõudu ja elegantsi. Muuda oma teekond lihtsamaks, juhtides uusima põlvkonna 3D navigatsiooniseadet häälkäskluste abil. Lisaks on valikus PEUGEOT Connect teenused ja TomTom Traffic reaalajas liiklusteave.

KOHANDATAV JA PAINDLIK

Suure lisavarustuse valikuga ja 5 kuni 9 istekohaga PEUGEOT Traveller on kasutajasõbralik ja kohandub kõikide teie vajadustega. Ruumikust saab maksimaalselt ära kasutada tänu uuenduslikele siinidel ette-taha liikuvatele istmetele.
Traveller mahutab kogu teie pagasi. Klappige kokku kolmas istmerida, et kasutada 1350-liitrist pakiruumi. Kui eemaldate kolmanda istmerea, suureneb pakiruum 1978 liitrini ja eemaldades ka teise istmerea, saate 3397-liitrise pakiruumi.
Klappides kokku ka parempoolse esiistme, saate PEUGEOT Travelleriga transportida kuni 3,5m pikkuseid esemeid. 

UUS TASE MAHTUNIVERSAALIDE TURUL

PEUGEOT Travelleri veermik kasutab Peugeot moodsat ja efektiivset modulaarset platvormi EMP2, mis tagab  reisijate lõõgastava ja mugava sõidukogemuse. Koormustundlikud amortisaatorid tagavad maksimaalse sõidumugavuse isegi täiskoormas autoga.

BlueHDi 95 kuni 180 hp mootorid ja uus EAT8-automaatkäigukast annavad väga meeldiva sõidukogemuse koos madalaima kütusekulu ja heitmetasemega oma turusegmendis. 

Peugeot Traveller on tunnustatud red dot disainiauhinnaga, kui kõige stiilsem ja praktilisem mahtuniversaal 2016 aastal.

VAATA VEEL