Uus 508 kupee-sedaan

Alates 36 900 €

Avastage uus PEUGEOT 508. Tegemist on julge välimuse ja jõulise iseloomuga radikaalse kupee-sedaaniga, mis ei tee kompromisse disainis ning pakub parimat võimalikku tipptehnoloogiat tagamaks ülim sõiduelamus.

RADIKAALNE KUPEE-SEDAAN

Samm tulevikku. Oma madala ja dünaamilise kuju, agressiivse esiosa ja atleetliku stiiliga uus PEUGEOT 508, tõsine premium kupee-sedaan avab ukse uude, sportlikkuse ja elegantsi ajastusse. Skulptuursed jooned, isikupärane iluvõre ja uus LED päevatulede signatuur rõhutavad kõik selle rafineeritud, julget ja innovaatilist iseloomu.

LEPPIGE ÜKSNES PARIMAGA

Läbimõeldud disainiga on tagatud kompromissitu esteetilisus ja kvaliteet: hästi tasakaalustatud proportsioonid, aknaraamideta uksed, viimistlus ja ergonoomilise paigutusega juhtimisseadmed on kõik viimse kui detailini läbi mõeldud ning iga element on tükike elegantsi ja täiuslikkuse tasakaalust.

VÕTKE KOHT SISSE PEUGEOT KONKURENTSITUS i-COCKPIT®'s

Nautige ergonoomilist PEUGEOT i-Cockpit® salongi. Kompaktse roolirattaga, digitaalse konfigureeritava näidikuteplokiga silmade kõrgusel ja 10” HDi mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga juhikohalt, kus kõik vajalik on täpselt seal kus vaja, on auto juhtimisel ulatuslik ülevaade liikluses toimuvast. Tundke rõõmu esmaklassilise mugavuse tagavatest istmetest kogu selja massaaži funktsioonigai ning kristallpuhta heliga FOCAL®i Hi-Fi helisüsteemist, mis võimaldab teil võtta viimast igast sõiduki pardal veedetud hetkest.

MAKSIMAALNE EFEKTIIVSUS

Omadused, mida senini on peetud teine-teist välistavateks. Tänu oma, Euro 6.2 nõudmised täitvate PureTech või BlueHDi mootorite ja 8-käigulise automaatkäigukasti tõhususele on uues PEUGEOT 508 mudelis ühendatud suur võimsusvaru piiratud CO2 heitgaaside koguse juures.

MÄRKA MÄRKAMATUT

Seniolematu reaalsustaju. Tänu infrapunai kaamerale asukohaga sõiduki esiosas võimaldab Night Visioni tehnoloogia teile selgema ülevaate jalakäijate või loomade olemasolust teie teel pimedaajal. Uus sedaan PEUGEOT 508, varustatuna moodsaima ohutus- ja turvavarustusega ning juhiabidega, muudab teiearusaama tipptehnoloogiast.

TUNNETAGE TEED JA NAUTIGE SÕITU

Inspireeriv sõidunauding. Kogege sõidurõõmu ja liikumisvabadust, mida auto juhtimisest võib ammutada, täiesti uuel tasandil – uuel preemiumklassi PEUGEOT 508 sedaanil on kõik omadused, mida on vaja juhtimise muutmiseks nauditavaks: täpne juhitavus, tundlik rool ja eeskujulik, elektrooniliselt reguleeritava vedrustusei toega teelpüsivus.

PILDIGALERII

VAATA VEEL