208 luukpära

€ 12 000 Alates
VÕLUV JA LIGITÕMBAV

PEUGEOT 208 võlub kohe esmapilgul oma uue, konkreetsema, sportlikuma ja puhtama stiiliga. Väljaspool asuvate udutuledega uus ilme muudab sõiduki visuaalselt laiemaks, dünaamilisemaks ja stabiilsemaks, ahvatledes juhti otsekohe rooli istuma.

INSTINKTIIVNE JUHTIMINE

PEUGEOT 208 pakub kvaliteetset ja minimalistlikku sisu, kus iga detail on oluline ning iga funktsioon on juhile käeulatuses, tagades kasutamisel lihtsust ja mugavust. Tänu oma kompaktsele roolile, head-up näidikuteplokile ja suurele puuteekraanile tagab Peugeot i-Cockpit juhile turvatunde ja intuitiivse juhtimise.

EFEKTIIVNE JA TURVALINE

PEUGEOT 208 võimsad ja säästlikud PureTech ja BlueHDi mootorid tagavad tipptasemel sõiduomadused ja nauditava juhtimise. PEUGEOT i-Cockpiti ja kompaktse rooli, erinevate mootorite jaoks kohandatud vedrustuse ning kütusekulu vähendava ja dünaamikat parandava optimaalse kaaluga PEUGEOT 208 veermik pakub esmaklassilist kombinatsiooni mugavusest ja suurepärasest teelpüsivusest ning tagab äärmiselt nauditava sõiduelamuse.

PEUGEOT 208 on varustatud kütusekulu optimeeriva ja sõiduelamust võimendava 6-käigulise EAT6 automaatkäigukastiga. Käigukasti Quickshift-tehnoloogia võimaldab kiiret ja sujuvat käiguvahetust.

VAATA VEEL